תפריט ראשי
 

 

'אגוז', חברת ניהול ופיקוח הנדסי, מתמחה בניהול ופיקוח עבור מיזמים מורכבים בתחום הבנייה, הפיתוח והתשתיות. החברה נוסדה על ידי האדריכל דניאל שרביט ומנוהלת על ידו. החברה מנצחת על מיזמים בסדרי גודל שונים תוך הקפדה על שלושת העקרונות: איכות, עמידה בלוח זמנים ושמירה על התקציב עד לסיום ברמות הגבוהות ביותר.

 

אגוז, חברה ייחודית, המורכבת מהון אנושי מקצועי ומוסמך ובעל ניסיון מצטבר רב בענפי הבניה השונים וביניהם יזמים, אדריכלים, מנהלי פרויקטים ומיזמים, מפקחים, ממוני בטיחות ואנשי ביצוע מקצועיים.

 

החברה דוגלת ביחס אישי ומקצועי עבור כל לקוח, ניהול רוחבי ומקיף של כל מיזם וליווי מקצועי בכל הרבדים ושלבי העבודה. המנכ"ל מעורב אישית בכל פרויקט ומעניק בו מניסיונו וכישוריו.

 

ל'אגוז' ניסיון רב בניהול מיזמים מא' ועד ת', פיקוח בפרויקטים שגרתיים ופרויקטים מורכבים, עבודה עם תקציבים מצומצמים וכן עם תקציבי ענק, פעילויות לצד אתגרי זמנים ותחומי עבודה שאינם תדירים בישראל. ב'אגוז' ניתן לשלב ממונה בטיחות על פי התקנות או דרישת המזמין.

 

 

בין לקוחותינו נמצאים יזמים פרטיים, רשויות מקומיות וגופים עסקיים אשר לטובתם ניהלנו ופיקחנו על מיזמי בניה של מבני חינוך ודת, תרבות וספורט, רווחה ובריאות, משרדים ותעשייה, אתרי בילוי ונופש, מבני מגורים וכן עשרות מיזמי פיתוח ותשתיות.

 

בין המיזמים ניתן למצוא: בתי ספר, גני ילדים, מעונות יום, אולמות ספורט, ווילות פרטיות, בנייני מגורים, מיזמי תמ"א 38-1 (תוספת בניה), מיזמי תמ"א 38-2 ("פינוי בינוי"), תחנות אנרגיה ותשתית, כבישים, חניות, בתי כנסת, מקוואות, אכסניית נוער, בנייני משרדים, מצפורים בטבע, הסבת ייעוד מבנים וכן שיפוצי מבנים ואתרים ושדרוגם.

 

ל'אגוז' לקוחות בכל רחבי הארץ.

מהקריות בצפון ועד למצפה רמון שבדרום.

img1

 

צרו איתנו קשר

 

אגוז ניהול ופיקוח

אגוז (א.י.ת.ן.) ניהול ופיקוח בע"מ

רביעיית פלטינום, שדרות הרכס 13, מודיעין, בניין C, קומה 3

למשלוח דואר: ת.ד 507, מיקוד 7171801, מודיעין

 

טל. 08.9167111

פקס. 08.9167222

דוא"ל. office@egz.co.il

אודות הנגישות

 

 

הפעל נגישות

בניית אתרים