תפריט ראשי
 

 

חברת 'אגוז ניהול ופיקוח' מבצעת פיקוח ובקרה מלאים על שלבי הבנייה השונים. החברה מעניקה שירותי פיקוח מקיפים, לאורכו ולעומקו של המיזם וזאת בכדי לוודא שהבנייה תבוצע בקצב המתוכנן שנקבע בשלבי התכנון, שהעבודה איכותית ומבוקרת ומתבצעת באמצעות חומרי הבנייה האיכותיים. פיקוח מקצועי מסייע במניעת משברים ובפתירתם בזמן הקצר ביותר, מסייע למנוע הפתעות מיותרות אשר עשויות להתגלות במהלך התהליך ובעיקר לחסוך למזמין הרבה מאוד זמן יקר וכסף.

 

'אגוז' מלווה מיזמים רבים החל משלבי התכנון, דרך ניהול מכרזים, מציאת קבלנים וספקי משנה נוספים ככל שמצריך המיזם, פיקוח על ההתנהלות המקצועית של הקבלן בשטח ועד לסיום המיזם, לאכלוסו וגם לאחר מכן. החברה מנהלת את ביצוע כל שלבי המיזם השונים, מנצחת על התקדמותו קדימה ועל איכות הבניה, עד להשגת התוצאה המוצלחת לשביעות רצון המזמין.

 

 

הפיקוח על המיזם כולל התערבות משלבי הבנייה הראשוניים, החל משלב העלייה לשטח, דרך הפיקוח על החפירה והנחת היסודות היציבים שיחזיקו את המבנה איתן וישמרו על בטיחות המשתמשים, ועד לשלבי הבנייה והגימור הסופיים שיהלמו בשלמות את המטרה ואת התכנון האדריכלי.

 

'אגוז' ליוותה, ניהלה ופיקחה על בניתם של עשרות מבנים ברחבי הארץ, מובילה באחריות ובמקצועיות את המיזם קדימה. באמצעות עבודה מאורגנת ומתודית, עמידה בלוחות זמנים ושקיפות מלאה לאורך התהליך, ניתן להימנע ממשברים, עיכובים ולחסוך כסף רב. 

 

הניסיון הרב של 'אגוז' בעבודה שוטפת ומקצועית מול המחלקות השונות ברשויות השונות, כמו גם ההיכרות עם הנהלים ועם צינורות העבודה המקובלים, מקלים על ניהול המיזם ועל הביצוע שלו ומספקים את המכלול המלא של שירותי הליווי, הייעוץ והביצוע.

 

 

 

צרו איתנו קשר

 

אגוז ניהול ופיקוח

אגוז (א.י.ת.ן.) ניהול ופיקוח בע"מ

רביעיית פלטינום, שדרות הרכס 13, מודיעין, בניין C, קומה 3

למשלוח דואר: ת.ד 507, מיקוד 7171801, מודיעין

 

טל. 08.9167111

פקס. 08.9167222

דוא"ל. office@egz.co.il

אודות הנגישות

 

 

הפעל נגישות

בניית אתרים